Organisatie
Centrum voor Jeugd en Gezin
Kosten
Geen
E-mailadres
info@cjgcursus.nl
Telefoonnummer
088 254 23 84
KIES staat voor Kinderen In Een Scheiding. In de groep leert je kind beter begrijpen wat er gebeurt bij een echtscheiding. Je kind leert om te gaan met wat voor hem of haar moeilijk is.
Kinderen kiezen niet voor de scheiding van hun ouders. Het overkomt ze. Hoe kinderen omgaan met de nieuwe situatie kan zeer verschillend zijn. KIES helpt je kind en jou in deze moeilijke tijd.
In de groep besteden we aandacht aan de belangrijkste gevolgen voor kinderen en ouders tijdens of na de scheiding. Bijvoorbeeld:
De kinderen krijgen de ruimte om te vertellen wat ze op hun hart hebben. Dit doen we met leuke werkvormen zoals tekenen, spel, muziek, toneel, schrijven en praten.
Er zijn 8 bijeenkomsten voor de kinderen. Beide ouders moeten toestemming geven om hun kind deel te laten nemen. Voordat de groep begint vindt er voor de ouders een informatiebijeenkomst plaats. Na de training wordt met de ouders een evaluatiegesprek afgesproken.